Ő

Ő szívembe lopta halk szavát,



Ha látom kedves mosolyát,




Úgy érzem, táncol a világ,




S minden oly szép,




Ő egy újabb álom tükre tán,




A bánat borús hajnalán,




Amikor gondok törnek rám,




S köröttem minden oly sötét.








Ő jelenti mindazt, ami jó,




Miatta születik a szó,




Örökös boldogság,




Hogy itt van énvelem,




Ő a dal, mit suttognak a fák,




A csend, a meghitt éjszakák,




Számomra több, mint a világ,




A mindenem.








Ő, ki mindig olyan boldog és vidám,




Nekem is ad majd jókedvet talán,



Hisz el nem hagyom én



Őt soha már,








Valóra válik majd a képzelet.




Bárhol is legyen,




Szívem rátalál.








Ő a fény a dombok oldalán,




Az élet legszebb titka tán,




Az erős, kézzel írott szó




A pont után,




Ő szívembe lopta mosolyát,




S én lesem, várom a szavát,




Nélküle üres a jövő,




Számomra nincsen más, csak Ő.

(Máté Péter)





Címkék:
Tovább a blogra »