75. Szünet

2007 július 6. | Szerző: |

Egy kis időre mellőznöm kell a Naplóm bejegyzéseinek gyarapítását. Két okból is:


1.) megint vizsgáim lesznek – ez az elsődleges
2.) hol van, hol nem van internetünk – igazi mese után szabadon


Míg nem leszek, legyen nagyon kellemes hétvégétek!


 

Címkék:

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!