75. Szünet
2007 július 6. | Szerző: Tuz |
Egy kis időre mellőznöm kell a Naplóm bejegyzéseinek gyarapítását. Két okból is:
1.) megint vizsgáim lesznek – ez az elsődleges
2.) hol van, hol nem van internetünk – igazi mese után szabadon
Míg nem leszek, legyen nagyon kellemes hétvégétek!

Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: