Csak 1 mosoly kell...!:) -...
Boldogság, szerelem, szeretet, mindennapjaim, s...
A szerelem okozta kínok…
2007 október 19.
| Szerző:
Tuz
Ne
m
akarom és nem is
fogom
gyűlölni. Nem, mert … !:))
Megosztom
Tweet
Oldal ajánlása emailben
X
Címzett:
Feladó:
Üzenet:
nincs
komment -
Szólj hozzá Te is!
Címkék:
:))
Üzenj a blogger(ek)nek!
Üzenet a Bloggernek: Tuz!
Üzenj a kazánháznak!
Üzenet a Kazánháznak!
Blog RSS
RSS
Üdvözlünk a
Cafeblogon!
Belépés
Regisztráció
Tovább az nlc-re!
A szerelem okozta kínok…
2007 október 19. | Szerző: Tuz
Nem akarom és nem is fogom gyűlölni. Nem, mert … !:))
Oldal ajánlása emailben
X