Égés:)) 2.
2007 június 4. | Szerző: Tuz
Túléltem az éjszakát, csudijót aludtam. Csak ne kellene ma dolgoni! Megint napoznék egy nagyon jót! 3-4 ilyen nap és kicsit helyrepofozódnék…lelkileg és testileg egyaránt!
Aztán reggel jött az ébresztő…csudijó volt.

Égés!:))
2007 június 3. | Szerző: Tuz
Nem is tudom, hogyan lehetne ezt a szép napot leírni. Semmi különös nem történt…csak napoztam és élveztem a víz melegét. Kellőképpen le is égtem, ahogy az a nagykönyvben meg van írva. Csak hason tudok feküdni igazán, így a vízbe nyúló kis pihenőre hasaltam, hogy nézelődni is tudjak közben.
El is aludtam a nagy melegben…,meg is lett az eredménye: pirosra égtem.
De ahogy elnéztem, nemcsak én jártam így…

Mindenki így jár, aki álmosan megy fürödni.
Nyah, jó. Nem általánosítok. Én álmosan mentem, de gondolom mások nem. Őket a meleg nyomhatta el.
A kocsiban még nem éreztem sokat, csak a vállaimon, hogy húzódik, ég, ahogy a viszketést vakargattam. De hogy mindenhol ég, csak Pesten éreztem. Addig nyugalomban ültem, de Pesten már mocorognom kellett, hogy ne páljon ki a dugóban a fenekem.
Itthon aztán szépen leápolódtam.
Csak egyet nem fogok érteni…mi a fenétől kukulok meg a kirándulásokon?
Az nem ok, hogy nehogy elrontsam a szép napot esetleges rossz témával. Gyáva nyuszi vagyok.


Hmmm
2007 július 15. | Szerző: Tuz
Tudja, hogy az esélyét eljátszotta, amikor angolosan távozott.
Tudja, hogy hűséges vagyok.
Rájött, hogy nagy baklövést követett el … akkor.
Rájött, hogy “Te voltál akiről tudtam kell nekem”.
Tudja, nincs vissza út. Legalábbis szerelem már nem lesz, nem lehet.
Tudja, hogy barátként viszont számíthat rám.
Néha de furcsa csavarokat tesz a sors az életünkbe!
Oldal ajánlása emailben
X