Hmmm

2007 július 15. | Szerző:


Tudja, hogy az esélyét eljátszotta, amikor angolosan távozott.
Tudja, hogy hűséges vagyok.

Rájött, hogy nagy baklövést követett el … akkor.
Rájött, hogy “Te voltál akiről tudtam kell nekem”.


Tudja, nincs vissza út. Legalábbis szerelem már nem lesz, nem lehet.
Tudja, hogy barátként viszont számíthat rám.


Néha de furcsa csavarokat tesz a sors az életünkbe!


Címkék:

Égés:)) 2.

2007 június 4. | Szerző:

Túléltem az éjszakát, csudijót aludtam. Csak ne kellene ma dolgoni! Megint napoznék egy nagyon jót! 3-4 ilyen nap és kicsit helyrepofozódnék…lelkileg és testileg egyaránt!


Aztán reggel jött az ébresztő…csudijó volt.


Címkék:

Égés!:))

2007 június 3. | Szerző:

Nem is tudom, hogyan lehetne ezt a szép napot leírni. Semmi különös nem történt…csak napoztam és élveztem a víz melegét. Kellőképpen le is égtem, ahogy az a nagykönyvben meg van írva. Csak hason tudok feküdni igazán, így a vízbe nyúló kis pihenőre hasaltam, hogy nézelődni is tudjak közben. El is aludtam a nagy melegben…,meg is lett az eredménye: pirosra égtem. De ahogy elnéztem, nemcsak én jártam így…


 Mindenki így jár, aki álmosan megy fürödni. Nyah, jó. Nem általánosítok. Én álmosan mentem, de gondolom mások nem. Őket a meleg nyomhatta el. 


A kocsiban még nem éreztem sokat, csak a vállaimon, hogy húzódik, ég, ahogy a viszketést vakargattam. De hogy mindenhol ég, csak Pesten éreztem. Addig nyugalomban ültem, de Pesten már mocorognom kellett, hogy ne páljon ki a dugóban a fenekem. Itthon aztán szépen leápolódtam.


Csak egyet nem fogok érteni…mi a fenétől kukulok meg a kirándulásokon? Az nem ok, hogy nehogy elrontsam a szép napot esetleges rossz témával. Gyáva nyuszi vagyok.

Címkék:

Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!