A boldogság kék madara
2008 január 17. | Szerző: Tuz |

“A Kék Madarat nem kell távoli országban keresni. A Kék Madár mindig velünk van, ha szeretjük egymást és örülünk az élet legkisebb ajándékainak is. De mindig elrepül, ha bántjuk egymást, ha irigykedve figyeljük mások örömét. Mert a Kék Madár maga a boldogság, és kalitkája az emberi szív.”

(Maurice Maeterlinck)

Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: